yerli filmler

Benim Adım Osman izle Sansürsüz
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Benim Adım Osman izle Sansürsüz

Film sektörüne olan ilgi sürekli şarkıcılardan geliyor. Çılgın Sedat olarak tanıdığımız sanatçı Sedat Kapurtu, bir projeye imza atıyor. Son zamanlarda hiç şarkılarını duymadığımız bu sanatçı meğerse bir film projesi ile uğraşıyormuş. Bünyesinde bir çok şarkıcı ve komedi oyuncusu barındıran Benim Adım Osman filminin çekimleri yeni bitti. Son olarak Samsun’da çekimleri tamamlanan filmin 2017 yılının sonu gibi vizyona girmesi bekleniyor.

Benim Adım Osman izle

Gazetede köşe yazarlığı yaparak hayatını kazanan Osman, işine sıkı sıkıya bağlı bir adamdır. Fakat kuzenleri Dursun ve Fiko sürekli olarak daha büyük işler yapmaktan yana onu kandırmaya çalışırlar. Fakat böylesi bir şeyi Osman’ın kabul etmesi olası bile değildir. Osman kuzenlerinin yanına gezmeye gelir. Burada kısa bir takılıp gideceğini düşünürken, Fiko ve Dursun onu içinden çıkılması zor bir duruma sokarlar. Komedi filmlerinde göreceğimiz güzel bir eğlence sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Sedat Kapurtu

Oyuncular: Sedat Kapurtu , Metin Yıldız , Ateş Fatih Uçan , Cengiz Kurtoğlu , Deniz Oral , Songül Karlı , Tayfun Sav , Nur Ertürk , Çiğdem Tunç , Murat Övüç , Hakan Hatipoğlu , Gizem Hatipoğlu , Kayhan Yıldızoğlu , Latif Doğan , Nagihan Karadere , Murat Kurşun , Coşkun Göğen ve Fatih Mühürdar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?