Kaptan Amerika 1 Türkçe Dublaj 1080p izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)

ilkfullfilmizle
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kaptan Amerika 1 Türkçe Dublaj 1080p izle

Bu filmi izlemeden önce Kaptan Amerika 3 filmini izleyebilirsiniz. Dünyadaki savaş kritik bir dönemden geçmektedir. Alman birlikleri bir çok yeri işgal etmiş ve Amerika’ya doğru ilerlemektedirler. Buna dur demek için bilimsel çalışmalar yapan bir grup ABD bilim adamı yeni bir şey üretirler. Ürettikleri bu maddeyle süper askerler üretmeyi amaçlamışlardır. Bu ilk deneme için birisine ihtiyaç vardır fakat seçecekleri bu kişi, hem kişilik hemde zeka bakımından üstün biri olmalıydı. Bunun için bir kamp pilot bölge seçilmiştir.

Kaptan Amerika 1 izle

Buraya zorla kabul edilen Steve Rogers adındaki bir asker bazı özellikleri taşımaktadır. Bu asker öylesine sıska bir askerdir ki rüzgarda uçabilecek tarzda dediğimiz cinsten bir askerdir. Fakat insanlık yönünden mükemmel derecede iyi bir askerdir. Programa seçilen bu asker üzerinde deneyler yapılır ve ortaya çıkan sonuç mükemmeldir. O sıska ve çelimsiz gördüğümüz asker çok kaslı ve olağanüstü bir güce sahip olur. Tam bu deney sırasında yapılan saldırıda ilacın formülünü bilen tek doktor öldürülür. Kaptan Amerika 3 izleyicilerini beklemektedir. Serinin son filmi olan bu filmde Marvel ana karakterlerinin hepsini bir arada göreceğiz.

Tür: 1080p Film izle, 2011 ve Öncesi Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD - 2011

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Joe Johnston

Oyuncular: Chris Evans , Hayley Atwell , Sebastian Stan , Tommy Lee Jones ve Hugo Weaving

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?