Neon Şeytan 2016 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

ilkfullfilmizle
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Neon Şeytan 2016 Full izle

Neon Şeytan
Kırık Çember filmiyle Oscar alan Groeningen, 2016 filmleri arasında yer alan ‘Neon Şeytan’ filmi ile izleyicileri bir hayli eğlence ve müziği yansıtmaya geliyor. Yirmili yaşlardaki Jo sanatla uğraşır ama başarılı olamaz. Kendisinin başarısızlığını diğer barlardan çok daha farklı olmasını istediğini Belgica’yı yükselterek düzeltmek istemektedir. Bu sırada ağabeyi Frank, şehrin dışında aldığı çiftlikle uğraşmaktadır. Jo’nun barına yaptığı bir ziyaret ile iki kardeş Neon Şeytan’ı büyütmek isteyecektir. Kısa zamanda Neon Şeytan şehrin en iyi mekânlarının arasında yerini bulur. Ancak kulüp büyüdükçe iki kardeş açısından sıkıntılar artacaktır.
Neon Şeytan Film Kadrosu
2014 yılında Oscar almış bir yönetmen ve iyi bir oyuncu kadrosuyla Neon Şeytan filmi izleyicileriyle 10 Haziran 2016 tarihinde buluşacaktır. Oyuncu kadrosu ise Tom Vermeir, Sam Louwyck, Stef Aerts, Charlotte Vandermeersch, Marijke Pinoy gibi isimlerden oluşmaktadır.

Tür: 2016 Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2016 - ABD , Fransa ve Danimarka

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Nicolas Winding Refn

Oyuncular: Elle Fanning , Karl Glusman , Jena Malone , Bella Heathcote ve Abbey Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?