yerli filmler

Örümcek Adam Eve Dönüş izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 5,00 out of 5)

9

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Örümcek Adam Eve Dönüş izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Örümcek Adam Eve Dönüş izle 2017

Marvel, büyük bir açılış yaparak son geçtiğimiz yıllarda bütün çizgi film karakterlerini dizi ve filmlere sokmuştur. Marvel karakterleri bir çoğunun çocukluğunda yer edindiğinden ve yapımların kaliteli olduğundan kolayca kendisine hayran kitlesi bulabilmektedir. Bu hem onların yaptıkları işi iyi yapmasından hemde; insanların gerçek hayatta yapamayacaklarını bu karakterlerin kolayca yapmasını sevdikleri içindir. Şimdi ise en önemli karakteri olan Örümcek Adam Eve dönüş filmiyle 2017 yılına girişini konuşacağız. 2016 yılı için beklediğimiz film başka bir isimle vizyona girdi. Marvel’in açıklamasına göre 2016 yılı ve devamında İnanılmaz Örüm Adam 3 ve 4. film gelecekti. Basında yapılan açıklamalara göre ise Sony Pictures ve Marvel Örümcek Adamın isim hakkı konusunda anlaşmazlığa düşmesiymiş. Bu konuyu birlikte hallettikten sonra da bu filmi piyasaya çıkardılar.

Örümcek Adam Eve Dönüş izle

Kaptan Amerika 3 Kahramanların Savaşı filminde ilk defa ortaya çıkan bir Örümcek Adamla karşılaştık. Bu oldukça küçük ve bir o kadarda konuşkan çocuğun yeni Örümcek Adam olduğunu öğrendik. Kaptan Amerika filmindeki üstün yetenekleri bu karakteri yeniden sevmemizi sağladı. Burada kaptan ve arkadaşlarını öyle güzel engelledi ki kimse bu kadar başarılı olabileceğini düşünmemişti. Tabi ki kaptanında ona zarar vermek istememesi de konunun başka bir boyutu. yoksa kaptan Amerika’nın örümcek adamı kolayca alt etmesi kaçınılmaz bir şeydir.
Örümcek Adam Eve Dönüş izle

Son Yenilmezler 3 yıkımının ardından Peter Parker kendi yaşantısına dönmek zorunda kalmıştır. Kısa süreliğine de bir yenilmez olmak ona büyük bir gurur vermiştir. Bir daha ki sefere de ihtiyaç olursa Demir Adam onu çağıracağını söylemiştir. Tony Stark, ona hediye olarak da kendi tasarladığı kostümü de bırakmıştır. Örümcek Adam, sıradan bir lise öğrencisi olmaya devam etmek zorunda kalmıştır. Her okul çıkışı ufak suçları engellemek için çalışmaktadır. Fakat uzaylı kalıntılarının çalındığını duyduğu bir anonsa hemen gider. Bir grubun kaçakçılık yaptığını öğrenir ve onları takibe alır. Bu takip onu Vulture’a götürür. Vulture’ı bir gemide sıkıştırdığını zannederken kendisi büyük bir belanın altında kalır. Neyse ki ona çok güvenmeyen Tony Stark, ona bir izleme cihazı yerleştirmiştir ve onu bulunduğu durumdan kurtarır. Bir daha ki sefere ise bir yenilmez olarak onun karşısına çıkacak ve onu alt etmeye çalışacaktır. En iyi filmlerin adresinde hep birlikte film izleme keyfine varacağız.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: USA - 2017

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Jon Watts

Oyuncular: Tom Holland , Michael Keaton , Robert Downey Jr. , Marisa Tomei , Jon Favreau , Gwyneth Paltrow , Zendaya , Donald Glover , Jacob Batalon , Laura Harrier , Tony Revolori , Bokeem Woodbine , Tyne Daly , Abraham Attah , Hannibal Buress , Kenneth Choi , Selenis Leyva , Angourie Rice , Martin Starr , Garcelle Beauvais , Michael Chernus , Michael Mando , Logan Marshall-Green , Jennifer Connelly , Gary Weeks , Christopher Berry , Jorge Lendeborg Jr. , Tunde Adebimpe , Tiffany Espensen , Isabella Amara , Michael Barbieri , J.J. Totah , Hemky Madera , Zach Cherry , Kirk R. Thatcher , Yu Lew , Sondra James , Bob Adrian , Gary Richardson , Stan Lee , Joe Hang , Wayne Pére , Chris Evans , Alexa Laraki , Liza Fagin , Kerry Condon , John Penick , Ethan Dizon , Amy Hill , Miles Mussenden , Martha Kelly , Kevin LaRosa Jr. , Ren Colley , Jennifer Kim , Ari Groover , Louis Gonzalez , Stewart Steinberg , Andy Powers , Omar Capra , Nitin Nohria , Vince Foster , Brian Schaeffer , Chris Adams , Mary Liz Adams , Myles Anderson , Cassidy Balkcom , Sydney Shea Barker , Jeremy Francis Bell , Romar Bennett , Jb Blaine , Maiya Boyd , Dante Brattelli , Michael Breath , Lauren Brumbelow , Wayne burley , Randy Burnett , Hayden Burrell , Liam Capek , London Carlisle , Friday Chamberlain , Janet Chen , Leonardo Collaguazo , Richard R. Corapi , Marmee Regine Cosico , Joy Costanza , Roy Coulter , Rebeca Donovan , John Druzba , Elli , Adrian Favela , Andie Fisichella , Gregory French , Tahseen Ghauri , Davvy Glab , Melissa Kay Glaze , Emelita T. Gonzalez , Austin Handle , Jonathan Randall Hunter , Jada Jarvis , Jerome Joyce , Faith Logan , Destiny Lopez , Sherin Maldonado , EmiLea Martinez , Michael Melatti , Melvin Kindall Myles , Donald K. Overstreet , Darshan Patel , Felix Perez , Mason Pike , Calvin Powell , Salena Qureshi , Hallie Ricardo , Juana Samayoa , Doug Scroggins , Chris Sepulveda , Johnny Serret , Mike Sibley , Chris Silcox , Stephen Vining , Megan Wilkens , Nickolas Wolf , Trevor Wolf ve Tiani Wright

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Örümcek Adam Eve Dönüş izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. balili - 2 ay önce demiş ki:

    örümcek adam