yerli filmler

The Battleship island izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Battleship island izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
The Battleship island izle 2017

Eskiden insan hayatına verilen önem daha azdı. Bunun en temel sebebi ise insanların kendilerini koruyamamaları ve dünyaya fakir olarak gelmeleridir. Daha öncesinde kölelik diye bir kavram vardı. Bu kavrama göre ise kendilerini üstün gören insanlar kendilerine insan satın alabiliyorlardı. Bu sistemin kalkmasıyla birlikte insanlar kendi özgür iradeleriyle istedikleri insanın yanında çalıma ve barınma hakkına sahip olmuşlardır. Battleship Island izlerken de göreceksiniz, insan hayatının bazıları için bir anlam ifade etmediğini.

The Battleship island izle

Japon sömürgeleri insanları istedikleri gibi toplayıp istedikleri gibi çalıştırmaktadırlar. Koreli halktan istedikleri kadar insan alıp Battleship Island adasına götürmektedirler. Battleship Island adası için aldıkları 400 Koreliyle birlikte yola çıkan gemide insanlar bir isyan başlatırlar ve özgürlükleri için sonuna kadar savaşacaklardır. Kore Filmlerinin en seçkin ve kaliteli örneklerinden biriyle daha sizlerleyiz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Kore Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Güney Kore - 2017

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Seung-wan Ryoo

Oyuncular: Jung-min Hwang , Su-an Kim , Jung-hyun Lee , Ji-seob So ve Joong-ki Song

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?