yerli filmler

Viy 2 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,75 out of 5)

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Viy 2 izle

İngiliz gezgin Jonathan Green Büyük Peter Rus’u Uzak Doğuda eşleştirmek için bir emir alır. Sonunda bir kez daha bu haritacıyı Çin’e götürecek ve inanılmaz macera dolu uzun bir yolculuk için yola koyulur. Haritacı, beklenmedik nefes kesen keşiflerle bir sürü tuhaf yaratıkla karşılaşır, Çinli prensesler ile görüşmek ve ölümcül savaş sanatları ustaları ve ejderha kralı ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Viy 2 izle

Ejderha Kral, yine aynı şeyi haricinde Viy 2 göz göze toplantı daha tehlikeli ne olabilir? Bilim adamı ya da Doğu topraklarının gücünü ele geçirdi eski kara büyü sadık şüphecilik bu kez daha güçlü ne olurdu?

Tür: 2017 Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2017 - Rusya ve Çin

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Oleg Stepchenko

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , Charles Dance , Jackie Chan , Rutger Hauer , Yuri Kolokolnikov , Jason Flemyng , Martin Klebba , Christopher Fairbank , Igor Jijikine , Lance Luu , Xingtong Yao , Karel Hermánek Jr. , Vilen Babichev , Paul Allica , Andrey Merzlikin , Nikita Tarasov , Alexey Petrukhin , Charles Luu , Pavel Volya , Aleksandr Robak , Anthony Gavard , Li Ma , Mark Luu , Anna Churina , Li Yu ve Bryan Hughes

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Viy 2 izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.